Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи 
 Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ChatChat   ВходВход 

Teletrade

Създайте нова тема   Напишете отговор    FOREX-FREEZONE Форуми -> FOREX
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
protagonist
Кит

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 3:16 pm    Заглавие: Teletrade Отговорете с цитат

Във Варна се появиха измамници надминаващи и най-големите галфони.

Някаква си компания Телетрейд си търси анализатор...НО КАКЪВ!!!

Трябва да може да удвоява капитала за две седмици (от 5 на 10 хиляди долара) с всичките им там правила за стоп лосове отколко пипса, минимум тейк профити, печеливши сделки и т.н.
Според тях това е безрисковата търговия (сигурни печалби) Very Happy
Убедени са и че ще намерят такъв или ако не ще обучат такъв, защото те знаят как става.

За момемнт си го представих. Някой може да прави на две седмици по 5 хиляди долара, но отива да работи за хиляда лева на месец.

А сега вижте една проста сметка какво показва. Техният анализатор (който ще се яви или ако не ще го обучат) удвоява капитал на две седмици. Това означава, че след това по същия начин може удвоения капитал да го удвои през следващите две седмици или за 4 седмици ще стане учетворяване. Ако почнеш с 5 хиляди ги удвояваш за две седмици, след това 10-те хиляди също ги удвояваш за две седмици и стават 20 хиляди след 4 седмици.

Годината има 26 пъти по 2 седмици. Тоест могат да се правят 26 удвоявания. Какъв ще е резултата? 2 на 26 степен или това е 67 108 864 пъти увеличение. Ако почнеш със 100 лева след една година ще са над 6 милиарда лева. Следователно на техния анализатор са му необходими само 150 долара/200 лева (някой от правителството да се сети да му даде) и той ще изплати след една година външния дълг на България от около 10 милиарда долара.

Уникален анализатор! Че аз ако има такъв ще го взема при мен на работа за заплата с 10 000 повече. Дори с милион повече. Дори със 100 милион повече. И 100 милиона да му давам това са си 1,2 милиарда на година, а той ще ми донесе 6,7 милиарда стига да съм му дал само 100 лева. Представете си 1000 лева да съм му дал какво става. Ще изкупи Майкрософт струващ около 500 милиарда и ще си ни останат 167 милиарда за джобни Razz

Тия хора съвсем сериозно търсят такъв човек. Ако не се появи ще правят двуседмичен курс и ще ги обучават да станат такива. Естествено обучаващите от фирмата ги могат тези неща......ама нали скука и защо да стоят в къщи и да правят милиарди са отишли да работят за хиляди и да помагат на фирмата да трупа милиарди.

Спарт, кво ще кажеш за фирмичката? Rolling Eyes
Много е готина нали?

Аз мисля да им предложа обратната сделка. Да кажем аз не мога да удвоявам капитал за 2 седмици, но те гарантирано могат, защото ако не намерят такъв щели да го обучат, те знаели как става. Ами тогава направо като клиент им давам 5 хиляди долара и искам подписан от тях документ, че след 2 седмици ще ми върнат 10 хилади долара.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
me4a_kryv
Ум, Белия делфин

Местожителство: На земята

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 5:07 pm    Заглавие: 11 Отговорете с цитат

Ами те тез май бяха украинци (разцъкваха в 4ехия по мойто време) щом са хвърлили въдиците тука ще направят богат улов. По белия свят не се изми4ат така лесно пари (безнаказано) но в БГ няма кой да ги спре, доста бъдищи милионери ща дръпнат заеми за каозата, само неми е ясно по каква схема ще ги излъжат 4е се пе4ели. Сигурен съм 4е ще цъкат форекс ина4е няма как денонощно да сму4ат.
Наскоро бях 4ул за пирамида със лизингови коли, незнам каква е то4но схемата, но нещо от типа който прави по-големи вноски ще взвме по-хубавата кола ама после като свърши конкурса Wink имам едни познати дето ве4е 6-7 месеца внасят и още нямат кола ...ама който се откаже губи Twisted Evil

SPART
Шаран

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изостанал си и то доста Rolling Eyes ....

Трейдингът вече е безобразна скука и никой не се занимава сериозно с него ! Всички отдавна се преситиха от печалби и станаха IB ( интродюсър брокер ) .

Схемата е елементарна и понеже си от Варна си наясно кво е пирамида . Само ,че тук разликата е в това ,че се "дели " спреда ! IB-to , получава по --добър спред от обикновенния клиент и делейки го ( спреда ) , зарибява нови клиенти , които внасят кинтите по сметка на брокера , но от името на IB--то .

Номерът е да се намират повече балъци с кинти ,които да ги снасят при представителя !

Обикновенно брокерът -- майка , дава отстъпки на IB-то и за изтъргувани обеми и това допълнително стимулира последния .

Вероятно това при Телетрейда е по същата схема . Тука софийският им представител действа по споменатия начин .

Само да вметна ,че цялата работа е напълно легална и на принципа : " Щом не е забранено е разрешено ! "

За да си по наясно кво имам предвид ето нагледна картинка :

http://sicm.bg/MLM.html

И още нещо .... Това с обявата ( на Телетрейд ) им за анализатор е само за плитка зарибявка и е късо парцалче за прикриване на карантиите ...

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
protagonist
Кит

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Софийският им офис са пак те, а не някой познат филиал.

А за да не заспят от скука са въвели усугата като им се обадиш да ти кажат накъде ще ходи долара. Предвид тяхната философия, че те търгуват печелившо няма съмнение, че какъвто курс ти кажат по телефона това ще е в следващите чсове.

Цитат:
Осъзнавайки необходимостта на бързия анализ на Форекс и прогноза на изменението на валутите, в частност прогноза на долара, компания TeleTRADE е готова 24 часа в денонощието да предоставя актуална информация. За целта ние разработихме специална система за информационна служба, основната задача на която е да обезпечава оперативни данни по всяко време на денонощието. Хиляди наши клиенти могат да получат прогноза на долара или всякаква друга информация максимално бързо и качествено.
Върнете се в началото
SPART
Шаран

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи "грешката " е вярна !

Това е софийския IB на Телетрейд , който се " разгръща " с клонове в страната .

Ето доказателството -- информация за контакти на IB-то

Цитат:
За контакти
София, ул.Цветан Минков 9,
Бизнес център Аристо, 3-ти етаж
+359 2 953 20 39
+359 878 53 20 39
sofia@teletrade.bg

Варна, бул.Цар Освободител,109-А
оф.22, 2-и етаж
+359 52 97 47 42
varna@teletrade.bg

Ето телефоните за търговия от сайта на Телетрейд за БГ , тоест сайта на IB-то за БГ

Цитат:
Кoнтакти
Official Adress:

Commercial Center, 28 Shanghai Street, Kowloon, Hong Kong
Execution of orders by telephone: +447 937 035 622
Multi-channel telephone: +7 800 200-31-00

Вероятно виждаш дивергенцията ! Обаче интересното е друго ....Оказва се ,че това е начин на работа на цялата компания Телетрейд . Демек , тя работи само с IB-та по цял свят ( и със съответните им представителства и подпредставителства )и реално не се знае кой вдига телефона в Хонг Конг -- Каулуун в Търговския център на "Шанхай стрийт " 28 . Дефакто цялата компания е по анонимна и от офшорка Idea

Но нема лошо ...почти всички руски брокери са на подобен принцип ! Дори самите Метакуотс .....Но на кой както му харесва !

На мен категорично " НЕ ! " Както казва Александър Васильевич : " Мьi не болшевики ! "

Ти обаче можеш да им се пробваш за анализатор ! Само ,че ще ти поискат извлечение от реален акаунт ....Останалото няма да ги интересува !

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
protagonist
Кит

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2010 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SPART написа:
Значи "грешката " е вярна !

Това е софийския IB на Телетрейд , който се " разгръща " с клонове в страната.

Точно така
Правилно си ги разкрил. Това е софиийския телетрейд, който разгръща измамите си и във Варна.

Както винаги за нула време бяха усетени от нас, тъй като агентурната ни мрежа действа без грешка

Вчера минах да ги видя и да допълня инфото Laughing
Началник на офиса се води Яна (или поне го дава да е такава). Млада мацка, in the early 20's, средна работа като визия, предполагам доста добра в леглото. Да бях в малко по-добро положение да си бях поиграл да я видя що за стока е в акробатиките. Софиянка е. Претендира "за страшно много знания". Обясняваше ми какво е стоп лос, тейк профит, волатилна (когато е търговията) и такива работи. По едно време ми представи няколко двойки и я попитах за 4 от тях знае ли как се наричат. Не знаеше. Нищо де, казах й че са мейджърси. Относно МТ няколко пъти й повтарях, че СТС бяха първите, които го купиха като лицензиран продукт и съм го превеждал. Тя обаче не та не. Държи да се минело на двуседмичен курс през фирмата им, за да ни обяснят как се печели (те го могат това, 100% на всеки две седмици Very Happy ). В началото си мислех, че говоря с нормални хора и казах, че аз знам що е форекс, какво е МТ и т.н. всичките простотии. Тя си знаеше едно и също. Сега се сещам нещо. Значи една нормална фирма е възможно да иска да обучи свой кадър, но е налудничаво да обяснява на някой по-знаещ от тях тези неща. Ако все пак си твърдоглав и го правиш има само едно обяснение. Предполагам след двуседмичния курс ще ги пуснат на риъл. В смисъл небрежно ще ги подканят да открият реални сметки при тях и да покажат наученото. След това може да продължат с обученията и така до дупка, докато усвоят нещо много елементарно, как се удвоява на 10 работни дни (гарантирано и сигурно и с малки залози).

Ма знае ли човек, балъци винаги има и може да им върже. Нали все още има търгуващи на БФБ? Що тогава и телетрейда да не успее.

Освен Яна има и охрана (и неговата заплата трябва да се избива) и още една жена и от там нататък не знам какви има още, но ще има поне още един-двама. Отделно офиса е в бизнес център от много стаи, които са офиси на фирми. Тук имаме наем.

Та това са тия разбирачи дето от скука или удвояват капитал за 2 седмици или ако им се обадиш небрежно ти казват какъв ще е курса на долара в следващите часове и дни.
Върнете се в началото
forexboy
Рибка

Местожителство: В Пространството

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2010 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

protagonist написа:
...Млада мацка, in the early 20's, средна работа като визия, предполагам доста добра в леглото. Да бях в малко по-добро положение да си бях поиграл да я видя що за стока е в акробатиките. ....

Поне едни бели чорапки нямаше ли възможност да и подариш? Rolling Eyes

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
E-Bat-Sedefcho
Планктон

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2010 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За жалост, такива има и ще има ( панаирджии ).

SPART, без малко щях да се набутам във същата сграда във Варна където са Телетрейд.
Разбрах на време, та дадох фира.............

Поздрави !
Върнете се в началото
SPART
Шаран

МнениеПуснато на: Вто Апр 20, 2010 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

protagonist написа:
Това е софиийския телетрейд, който разгръща измамите си и във Варна.

Значи Прото , не искам да им адвокатсвам , но тая тяхна " политика " е наложена от компанията --майка ( или квото е там ) в Русия !

Подхвърлят се разни залъгалки от сорта

Цитат:
Виртуален кредит: За всички клиенти е определен безлихвен допълнителен кредит за откриване на позиции в размер на $800 долара. Т.е., например, ако балансът на сметката е $200 долара, има възможност да откриете позиция по USD/JPY, където маржина е $1000 долара (при рамо 1:100 към размера на лот 100000 по USDJPY)

Shocked Това е логически трудно разбираемо дори за човек имащ неколко годишен реален трейдинг-опит .

Другата подобна простотия е

Цитат:
«Маратон – е 10 пъти умален модел на реалния Форекса».

Конкурс «Маратон» това е не само увлекателна игра, но и реальная възможност да спечелите пари, да пробвате свои сили на световния финансов пазар, да реализирате свой интелектуален и професионален потенциал.

Участието в конкурса не се заплаща. Цялата сума на депозита, увеличена в 10 пъти, се зачислява на конкурсната сметка.

Конкурсните депозити и печалбата по тях, е собственост на участниците на конкурса.

Минимално значение на депозита съставя 300 USD, максимално значение — 1000 USD. По завършване на конкурса, победителите ги чакат премии и реалните сметки от компания TeleTRADE.

Условията на конкурса съвпадат със стандартните условияна работа в Teletrade. Сума депозита на участника се увеличива за сметка на компанията в 10 пъти. При желание, Вие може по всяко време да изтеглите средствата си от конкурсната сметка, без да чакате свършването на конкурс «Маратон», а също може и да ги попълните .

Confused За тия два цитата има само едно " логично " обяснение . А то е ....

Нещо което се подчинява на доказани природни закони ( пазарът ) да бъде изместенно от тази си подчиненост и тласнато към нечий ( и ) субективни правила . А оттам и тълкувания , съобразно тези нови " субективни правила ". А това вече не е истинския пазар , а оня хазарт за който непрекъснато мрънка Мечо .....И е напълно прав при тези нови "обстоятелства " да твърди ,че трейдингът е хазарт !

От доста години , изглежда ,че Телетрейда е разкрачен между бетинга и трейдинга .

При такава ситуация е напълно нормално клиента да бъде легално обран , ако има глупостта да си отвори акаунт .

Интересното е друго .....от чисто психологическа гледна точка . Значи обещават се неща ,които реално никога не се дават . Когато се взема ,се взема малко , но сигурно --това при положение ,че клиента се усети навреме и си закрие доброволно акаунта . Може обаче и при обещаното " малко " вземане , да се отнеме всичко .Това е при варианта с клиент --балък ....

Но затова си има и стара историческа традиция !

През 1918 -- 1922 г. по подобен начин са действали болшевиките по времето на Гражданската Война в Русия . Обещавали на селяните ,че ще им вземат всичко ......., но .....през тоя период им вземали малко . И селяците били безкрайно доволни Shocked и масово подкрепяли червените !
Белите обещавали на селяците ,че ще вземат малко и ......им вземали малко . В резултат си спечелили народната ненавист и ....загубили войната Sad

Разбира се след 1922 г. болшевиките коригирали поведението си и превърнали обирите и кражбите в 70 годишен основен поминък !

===============================================
E-Bat-Sedefcho написа:
без малко щях да се набутам във същата сграда във Варна

Видях на картата ,че не е на добро място Cool . Добре е ,че си дал заден ход Arrow .

Жив и здрав !

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    FOREX-FREEZONE Форуми -> FOREX Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове в този форум
Можете да сваляте файлове от този форум