Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи 
 Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ChatChat   ВходВход 

Тлъсти резултати

Създайте нова тема   Напишете отговор    FOREX-FREEZONE Форуми -> FOREX
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nqmoto
Планктон

МнениеПуснато на: Вто Юни 08, 2010 10:47 am    Заглавие: Тлъсти резултати Отговорете с цитат

Здравейте,

И аз самият съм учуден от резултатите ми от 3ти май насам. Учудването идва оттам , че досега съм вярвал, че всичко над 10 процента на месец не е реално и че индикаторите не работят. Всичко отиграно е със стоп и лимит и методът е бил подложен на рейндж, така че дори и за толкова кратко време може да се гледат резултатите като дългосрочни !Казвам го за хората, които ще скочат веднага да ми казват колко кратко време за тест е 1 месец(то наистина е кратко) и как всеки може да направи сметката x10 за 2 часа, след което да изгуби всичко. Играя с много тясни стопове, така че да фалирам е почти невъзможно.

Не е експерт.

НЕ ПРОДАВАМ НИЩО, НЯМАМ КОМЕРСИАЛЕН ИНТЕРЕС, НЯМА НУЖДА ДА МИСЛИТЕ КЪДЕ Е ВРЪТКАТА Very Happy

Пишете, ако има интерес към метода, да зная дали има смисъл. Търся си партньори и запознанства с търговци.
Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivan_petkov_stz
Планктон

Местожителство: Bulgaria, Stara Zagora

МнениеПуснато на: Сря Юни 09, 2010 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай да го направим на експерт. Да видим какво ще покаже. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Poohbear
Планктон

МнениеПуснато на: Чет Юни 10, 2010 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Nqmoto,

Стана ми интересно и посмятах малко с твоето извлечение. Не се наемам да оценя метода ти на търговия, но по сметките имам некои съображения и въпроси:

1. Тези резултати на реална сметка ли са или на демо? Нищо лично, просто от поста ти не ми стана ясно.

2. Извлечението се състои от 27 сделки, 25 от които стават за оценка. Къде са другите до 61? Предполагам, че не е имало място на снимката, но все пак. Wink

3. Капиталът ти в началото на извлечението, т.е. на 14 май, 2073 евро ли е? Предполагам че е така, но не мога да бъда сигурен, затова следващите въпроси и изводи са с това допускане.

4. Колко от капитала си рискуваш на сделка? Прави ми впечатление нееднаквостта на загубите като процент от капитала и еднаквото количество на лотовете. В този ред на мисли какъв е минималният лот на твоя брокер?

5. Загубата от сделката в евро-йена на края на май представлява 17.5% от целия ти капитал, ако приемем допуснатото по-горе. Това е доста смущаващо лично за мен.

6. Прави ми впечатление, че само една от печалбите ти е повече от два пъти риска. На голям процент печеливши сделки ли разчиташ?

Толкоз от мен. Май станаха повече въпросите и по-малко съображенията. Wink Надявам се, че съм бил полезен. Успех!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    FOREX-FREEZONE Форуми -> FOREX Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Можете да качвате файлове в този форум
Можете да сваляте файлове от този форум